Tillbaka till startsidan

 

Gastroenterologia Urologia / Gynekologia Uni/PSG Meistä
Contact Valmistaja

Sök

Nyheter

Osoite Suomessa:

SynMed Medicinteknik AB

Latokartanontie 12 A 2

28330 Pori

Puhelin: +358 45 6124470

Fax: +46 8 760 59 90

 

Aktuella kurser & möten

ISO-13485_2016-black-TM.jpg 

 

Contact

 

synmedplace.jpg

SynMed Medicinteknik AB

Katrinebergvägen 6

117 43 Stockholm

Sweden

Puhelin: +358 45 6124470

Info@synmed.fi 

  

 

Urodynamik och gastroenterologi

Per Gezelius (VD)

Mobil: 070-325 73 95

per.gezelius@synmed.se

 

 

Order och försäljning

Mats Svensson

Mobil: 070-862 07 27

mats.svensson@synmed.se

 

 

Finland

Jukka Hellström

Mobil: + 358 45 6124470

jukka.hellstrom@synmed.se

Norge

Nina Brunell

Mobil: +47 453 91 000

nina.brunell@synmed.se 

Neurodiagnostik och magnetstimulering

Mikael Gehlen (Försäljningschef)

Mobil: 070-207 07 03

mikael.gehlen@synmed.se

 

 

Service och support

Mats Delin

Mobil: 070-311 42 98

mats.delin@synmed.se

 

Produktspecialist

Annika Eriksson

Mobil: 073-595 57 49

annika.eriksson@synmed.se

 

Danmark

Ellis Bastian

Mobil: +45 53 55 01 00

ellis.bastian@synmed.dk 

Monica Broch

Mobil: +45 21 46 88 58

monica.broch@synmed.dk